Dirigenten

 

 

Beschermheer: Bernard Haitink

75954a390b53ee18454eaa4b87056c2d@2x

Orkestleden

 

1ste viool

Joris van Rijn* – Nadia Wijzenbeek* – Dimiter Tchernookov* – Alexander Baev – Fred Gaasterland – Roswitha Devrient – Maria del Mar Escarabajal – Mariska Godwaldt – Josje ter Haar – Julija Hartig – Masha Iakovleva – Alberto Johnson – Kerstin Kendler – Pamela Kubik – Leonie Mensink – Pedja Milosavljevic – Theo Ploeger – Gerrie Rodenhuis – Ruud Wagemakers

2de viool

Casper Bleumers** – Andrea van HarmelenEveline TrapSarah LoerkensIan van den BerkEsther de BruijnMichiel Eekhof – Wouter Groesz – Yvonne Hamelink – Annemarie van Helderen – Esther Kövy – Ingrid van Leeuwen – Dana Mihailescu – Renate van Riel – Alexander van den Tol – Nina de Waal – Frits Wagenvoorde

Altviool

Francien Schatborn** – Frank Brakkee – Huub Beckers – Arjan Wildschut – Igor Bobylev – Sabine Duch – Marije Helder – Annemijn den Herder – Annemarie Konijnenburg – Robert Meulendijk – Lotte de Vries – Ewa Wagner

Cello

Michael Müller** – Michael Stirling** – Anton Istomin – Eveline Kraayenhof – Harm Bakker – Winnyfred Beldman – Mirjam Bosma – Crit Coenegracht – Sebastiaan van Eck – Anneke Janssen – Ansfried Plat – Rebecca Smit – Arjen Uittenbogaard

Contrabas

Rien Wisse** – Wilmar de Visser – Walter van Egeraat – Annika Pigorsch – Jim Schultz – Sjeng Schupp – Stephan Wienjus – Eduard Zlatkin

Fluit

Barbara Deleu** – Ingrid Geerlings** – Ellen Alberts – Carla Meijers

Piccolo

Maike Grobbenhaar

Hobo

Aisling Casey** – Hans Wolters** – Yvonne Wolters – Marjolein Koning

Althobo

Gerard van Andel

Klarinet

Frank van den Brink** – Arjan Woudenberg** – Esther Misbeek

Es-klarinet

Diede Brantjes

Basklarinet

Sergio Hamerslag

Fagot

Hajime Konoye** – Jos Lammerse** – Freek Sluijs – Birgit Strahl

Contrafagot

Desirée van Vliet

Hoorn

Petra Botma** – Annelies Van Nuffelen** – Fréderick Franssen – Rebecca Grannetia – Toine Martens

Trompet

Hessel Buma** – Hans van Loenen** – Raymond Rook – Hans Verheij – Juan Peralta Torrecilla

Trombone

Herman Nass** – vacature** – Victor Belmonte Albert

Bastrombone

Rommert Groenhof

Tuba

Bernard Beniers

Pauken

Paul Jussen**

Slagwerk

Hans Zonderop** – Mark Haeldermans** – Vincent Cox – Esther Doornink

Piano

Stephan Kiefer

Harp

Ellen Versney

*Concertmeester – ** Aanvoerder

Staf

 

  • Jeroen van Dijk, orkestmanager
  • Lisette Roem, office manager
  • Leonoor Coppoolse, corona-coördinator, producer
  • Joan Handels, productieleider
  • Guido Müller, assistent mensplanning

 

  • Fernando Guimaraes Souza, bibliothecaris
  • Marjolein Everaarts, assistent bibliothecaris

 

  • Emile Gerritsen, podiumassistent
  • Kaspar Jansen, podiumassistent
  • Marloes Stofferis, podiumassistent

 

Volg ons op social media