Overige series

Pieces of Tomorrow: Dvořák en Saint-Saëns

Programma

  • Camille Saint-Saëns Danse macabre
  • Antonín Dvořák Delen uit de Negende symfonie 'Uit de nieuwe wereld'

Eindelijk. Pieces of Tomorrow is terug! Met een heerlijk programma: De Negende van Dvořák aka ’The New World’ en de Danse Macabre van Saint-Saëns.
De op-en-top-Tsjech Antonín Dvořák werd tegen zijn zin de baas van het conservatorium van New York. Verteerd door heimwee schreef hij een geweldige symfonie waarin je zowel Boheemse wouden als Amerikaanse oude volksmuziek hoort. Ook al lang op de verlanglijst stond de Danse Macabre van Saint-Saëns. Ja, die van het Spookslot van de Efteling. Zo’n stuk waarvan iedereen denkt dat het iedere week gespeeld wordt, maar in werkelijkheid wordt het bijna nooit geprogrammeerd. Natuurlijk met het Radio Filharmonisch en gastheer St. Paul.


Over Pieces of Tomorrow

Pop en klassiek slaan de handen ineen en presenteren Pieces of Tomorrow: klassiek in een nieuw jasje. Geen dresscode, we beginnen iets later, de musici introduceren kort wat ze gaan spelen, je biertje mag mee naar binnen, dj St. Paul is onze host, visuals ondersteunen het verhaal en verder laten we de muziek spreken, die heeft geen aanpassing nodig. Laat je onderdompelen in de sound van een voltallig symfonieorkest!


Coronatoegangsbewijs en ID

Om dit programma te bezoeken heb je behalve een ticket ook een coronatoegangsbewijs nodig, in de vorm van een QR-code. Ook vragen we naar je legitimatiebewijs. Informatie hierover vind je op deze pagina.

Datum:
donderdag 14 oktober 2021
Tijd:
21:00 uur
Pauze:
Nee
Locatie:
TivoliVredenburg

Utrecht
-
Grote Zaal

Uitvoerenden

Radio Filharmonisch Orkest
Ga naar de website
Sander Teepen (Jostijn Ligtvoet fotografie)
Sander Teepen
Dirigent
Bekijk profiel
DJ St. Paul
DJ

Binnenkort

vrijdag 13 maart 2026
AVROTROS Vrijdagconcert

Liederen van Haydn, Mozart en Wagner

zaterdag 21 maart 2026
NTR ZaterdagMatinee

Karina Canellakis dirigeert Peter Grimes van Britten

vrijdag 27 maart 2026
AVROTROS Vrijdagconcert

Wagners Ring: An orchestral adventure

vrijdag 3 april 2026
AVROTROS Vrijdagconcert

Stabat Mater van Haydn

zaterdag 11 april 2026
NTR ZaterdagMatinee

Stravinsky’s Petroesjka en nieuw werk van Wohl

zondag 12 april 2026

het 8e Groot Meezingconcert

vrijdag 17 april 2026
AVROTROS Vrijdagconcert

Liza Ferschtman en Ivan Karizna: Brahms dubbelconcert

zondag 19 april 2026
Het Zondagochtend Concert

Brahms’ Dubbelconcert door Liza Ferschtman en Ivan Karizna

zaterdag 25 april 2026
NTR ZaterdagMatinee

Jörg Widmann dirigeert Beethoven en zichzelf

zaterdag 9 mei 2026
NTR ZaterdagMatinee

In hogere sferen met Ligeti en Langgaard

Volg ons op social media